. Kredi Kartı Sorgulama | Kredi Kartı Sorgulama

Kredi Kartı Sorgulama

Çağımızın en uygar araçlarından biri olarak nitelendiriyorum. Kredi Kartı; Eğer bilinçli kişilerin elindeyse elbette… Bilinçsiz kişilerin elinde nasılda maskara olunduğu hepimizce malum!..

Her neyse. Söylemek istediğim aslında şu; Kredi Kartı yanınızda nakit para taşımak gibi çağ dışı bir olayı ortadan kaldıran mükemmel bir yardımcı. Ancak ülkemizde neredeyse günümüzde geçim amaçlı kullanılmakta. Asla bu durumu yerecek çiğlikte davranmayacağım elbet. Bu durumda olan kişileri biraz kendi durumları, biraz da şartlar bu hale getirmiştir eminim.

Her birimizin cüzdanında en az iki tane kredi kartı vardır. Bu kredi kartlarına çoğunlukla hayır diyemediğimiz için sahibiz, biraz da işimize geldiği için. Buna emin olabilirsiniz!

Bence bundan böyle en azından kredi kartı sahibi olmadan, kredi kartları hakkında detaylı bilgilenebilecek, online kredi kartı sorgulama yaparak çok çeşitli bilgi sahibi olabileceksiniz.

Kredi kartı sorgulama ile bakın hangi ön bilgilere sahip olacaksınız!..

Öncelikle standart, gold, platinyum sınıfları arasında ve kredi kartı türü olarakta öğrenci, ortak markalı, özel kartlar gibi sınıflarda sorgulayabiliyorsunuz.

Sorgulamanızda gelen listeyi; Alışveriş Faizi, Nakit avans faizi, Yıllık Kart Ücreti, Gecikme Faizi gibi kriterlere göre sıralayabiliyorsunuz.

Karşınıza gelecek listede Banka, kredi kartı adı, alışveriş faizi, nakit avans faizi ve kart ücreti gibi detayları görebiliyorsunuz.

Kısaca bilinçlendiren bir online kredi kartı sorgulama merkezi diyebiliriz. Öyle ya!.. Size dayatılan değil, sahibi olmak istediğiniz kredi kartı hangisi ise seçebilme özgürlüğünüz zaten vardı, bu özgürlüğü bilgilenerek kullanabilme yetisine sahip oluveriyorsunuz.